szkolenia

Dofinansowanie z Unii Europejskiej do 80%

Manicure Klasyczny/Biologiczny/SPA

Zabieg ten pozwala zadbać zarówno o dłonie jak i paznokcie. Szkolenie to umożliwi Ci poznanie tajników wykonywania trzech rodzajów manicure. Chcesz zacząć przygodę ze stylizacją paznokci?  To szkolenie jest dla Ciebie!

Manicure Hybrydowy

Manicure hybrydowy jest to zabieg, który cieszy się dużą popularnością wśród klientek. Dlaczego?  Ponieważ stylizacja utrzymuje się 2-3 tygodnie, błyszczy, nie odpryskuje w przeciwieństwie do lakieru klasycznego.

Manicure kombinowany

Manicure kombinowany polega na bardzo precyzyjnym przygotowaniu płytki paznokcia i skórek przed aplikacją lakieru hybrydowego. Metoda ta pozwala na aplikacji lakieru ”pod same skórki”.

Obsługa frezarki

Frezarka jest urządzeniem, które bardzo usprawnia pracę stylistki. Pozwala na idealne opracowanie płytki paznokcia, skórek, usunięcie lakieru hybrydowego czy też masy żelowej.

Stylizacja paznokci metodą żelową od podstaw

Jest to szkolenie skierowany do osób chcących zająć się profesjonalnie stylizacją paznokci. Nauczysz się między innymi techniki przedłużania paznokci metodą żelową na formie.

Doszkolenie techniczne

Szkolenie pozwoli wyeliminować błędy popełniane podczas stylizacji. Jeżeli stwarza Ci problem podkładanie szablonu, piłowanie i nadanie odpowiedniego kształtu paznokciom, to szkolenie jest dla Ciebie.

Pedicure kosmetyczny/hybrydowy

Pedicure jest to zabieg, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientek salonu kosmetycznego. 

Szablon bez tajemnic

Podłożenie szablonu jest jednym z najważniejszych elementów poprawnie wykonanej stylizacji. Jeżeli sprawia Ci to ogromny problem to zapraszam na szkolenie

Szkolenia Nail Art

Szkolenia skierowane są do osób stawiających pierwsze kroki w zdobieniu paznokci jak i chcących poszerzyć swoje umiejętności oraz poznać najnowsze techniki nail artu.

galeria zdjęć ze szkoleń

Call Now Button